Munkavállalói értékelés – Valeo

Összes értékelés megtekintése – Valeo

Legszarabb munka a vilagon
Operator (Volt alkalmazott) –  Veszprém2018, december 4.
Egy elbaszott fős munka jelenleg 177000ft a bruttó fizetés ígéretük szerint 150.000 nettó kézbe kapható persze többnyire csak 12oras műszakokban vannak heti szinten tömeges leszamolasok ami mindent elárul . A munka környezet nagyon szar mert ide oda dobálják az embert a soron sok köcsög van majdnem mindenhol mert az ujjakat lenézik .
Párommal egy munkasszallon vagyunk ami elviselhető lenne ha nem lennénk osszezarva egy rahedli alkoholistaval a nyugalom az nulla az idegeskedés az maximum . Mi a Pannonjob bal vagyunk ők egész korrektek vár problémákat nem oldanak meg a szállással kapcsolatban szarnak rá nagy ívben a pároknak nem ajánlom . Ha mégis jelentkeztek akkor biztosra mondom hogy épp eszű ember nem adja fel az otthon kényelmét erre ez ha ide is jön akkor hamar leszámol .
Prohuman közvetítő egy raklap szar azok folyton lehúzzák az embert amit ígérnek az tuloraval van ne higgyétek ezeknek a kutyáknak . Ha valaki elolvassa remelem nem még oda dolgozni ez egy szar hely nem lehet rá semmi jót mondani . Akkor annyi ukrán van a cégben hogy és azzal sem tisztelnek meg hogy a saját országunkban a mi nyelvünk ön beszéljenek persze ők sokkal több pénzt kapnak de hülye magyar minek kapjon többet na mind 1.. remélem nem választja ezt senki .
Pro érvek
Szenvedés az egesz
Kontra érvek
Tönkre teszed magad

További munkavállalói értékelések – Valeo

Monoton,nem igényel kreativítást,egyszerű és unalmas.
operátor (Volt alkalmazott) –  Veszprém2020, február 12.
8 órás ,3 műszak,,két szünet,egy 10 és egy 20 perces.
Egy nap körülbelül annyiból áll,hogy egy gép elött dolgozol,nem igényel túl nagy képzést,könnyen betanulható munkafolyamatok vannak.
Tanultam összeszerelést,gépek kezelését,esd védelmet.
Vezetőség egyénfüggő,vannak jó vezetők,és egyaránt nem jó vezetők.
Legnehezebb része a munkának,hogy unalmas,nincs kreativitás.
Legélvezetesebb része,könnyen tanulható,nem nehéz munkafolyamatok.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Environnemenrt de travail agréable
Stagiaire ingénieur test de production (Volt alkalmazott) –  Veszprèm HU2020, január 13.
Les tâches qui m'étaient confiées étaient adaptée à mon niveau.
J'ai passé un stage stimulant en terme de compétences acquises.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Valeo? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

Valeo - értékelések munkavégzés helye szerint