Munkavállalói értékelés – Valeo

Összes értékelés megtekintése – Valeo

Legszarabb munka a vilagon
Operator (Volt alkalmazott) –  Veszprém2018, december 4.
Egy elbaszott fős munka jelenleg 177000ft a bruttó fizetés ígéretük szerint 150.000 nettó kézbe kapható persze többnyire csak 12oras műszakokban vannak heti szinten tömeges leszamolasok ami mindent elárul . A munka környezet nagyon szar mert ide oda dobálják az embert a soron sok köcsög van majdnem mindenhol mert az ujjakat lenézik .
Párommal egy munkasszallon vagyunk ami elviselhető lenne ha nem lennénk osszezarva egy rahedli alkoholistaval a nyugalom az nulla az idegeskedés az maximum . Mi a Pannonjob bal vagyunk ők egész korrektek vár problémákat nem oldanak meg a szállással kapcsolatban szarnak rá nagy ívben a pároknak nem ajánlom . Ha mégis jelentkeztek akkor biztosra mondom hogy épp eszű ember nem adja fel az otthon kényelmét erre ez ha ide is jön akkor hamar leszámol .
Prohuman közvetítő egy raklap szar azok folyton lehúzzák az embert amit ígérnek az tuloraval van ne higgyétek ezeknek a kutyáknak . Ha valaki elolvassa remelem nem még oda dolgozni ez egy szar hely nem lehet rá semmi jót mondani . Akkor annyi ukrán van a cégben hogy és azzal sem tisztelnek meg hogy a saját országunkban a mi nyelvünk ön beszéljenek persze ők sokkal több pénzt kapnak de hülye magyar minek kapjon többet na mind 1.. remélem nem választja ezt senki .
Pro érvek
Szenvedés az egesz
Kontra érvek
Tönkre teszed magad

További munkavállalói értékelések – Valeo

Jó munkahely.
Sori csoportvezető (Jelenlegi alkalmazott) –  Veszprém2019, szeptember 4.
Nagyon jó munkahely volt.Most az igazgató váltás és az autó ipar gondjai érezhetöek.A munkaerőhiány miatt sajnos nem válogatják meg annyira a munkavállalókat mint régen.Összességében nagyon jó hely,átmeneti zavarokkal.átlagos fizetés,de 8 álltalánossal ne akarjon senki milliókat keresni.juttatások jók.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Szervezetlenség
kézi beültető, touch up-os (Jelenlegi alkalmazott) –  Veszprém2019, augusztus 6.
Nem gondoskodnak megfelelő mennyiségű alkatrészről, amikkel dolgozunk.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Valeo? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

Valeo - értékelések munkavégzés helye szerint