A(z) Valeo – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 2 467 értékelés megtekintése
8 órás ,3 műszak,,két szünet,egy 10 és egy 20 perces.
Egy nap körülbelül annyiból áll,hogy egy gép elött dolgozol,nem igényel túl nagy képzést,könnyen betanulható munkafolyamatok vannak.

Tanultam összeszerelést,gépek kezelését,esd védelmet.

Vezetőség egyénfüggő,vannak jó vezetők,és egyaránt nem jó vezetők.

Legnehezebb része a munkának,hogy unalmas,nincs kreativitás.

Legélvezetesebb része,könnyen tanulható,nem nehéz munkafolyamatok.
Nagyon jó munkahely volt.Most az igazgató váltás és az autó ipar gondjai érezhetöek.A munkaerőhiány miatt sajnos nem válogatják meg annyira a munkavállalókat mint régen.Összességében nagyon jó hely,átmeneti zavarokkal.átlagos fizetés,de 8 álltalánossal ne akarjon senki milliókat keresni.juttatások jók.
Stabil, megbízható munkahely, régebben családcentrikus volt, most már kevésbé, mind ezek mellett a környező cégekkel összevetve még egész jó.
Pro érvek
Jó munkakörnyezet, humánus középvezetők
Kontra érvek
Alacsony a bérenkívüli juttatás mértéke
Kevés a fizetés, a bejárás szörnyű, semmibe veszik az embert és nem tartják be az alapvető jogszabályokat sem. Viszont mivel folyamatosak a felmondások könnyű előrébb jutni, amit fizetésben nem igazán jutalmaznak, sok az indokolatlan túlóra, előre természetesen nem bejelentve, amit jó esetben fizetnek, rosszabban nem, alapvelő elvárás hogy egy emberként legalább 2 de inkább 3 ember munkáját végezd el ugyanazért a pénzért.
Pro érvek
kafetéria
Kontra érvek
borzasztó a céges busz, kritikán aluli a fizetés, a javító szándékú ötleteket nem fogadják szívesen, mindig a főnöknek van igaza még ha nem is ért hozzá és tanácsot nem fogad el, a munka megszervezése szörnyű a kivitelezése még inkább, ott spórol a cég ahol tud, senkinek nem ajánlom.
Jó munkahely lenne, ha az új belépők kellőképp be lennének tanítva. Bemegy dolgozni, beteszik egy sorra, ahol a régi dolgozók közül valaki elhadarja mit csináljon. Csak a munkafolyamatot, mert többre nincs idő a norma miatt. Nem tudja az alkatrészek nevét, nem tudja milyen gombot nyomjon, ha hibát jelez a gép, nem tudja a hibahatárokat, mert azt sem tudja mi a jó és mi a rossz. Nincsenek mintadarabok, amihez viszonyítani lehetne.
Pro érvek
Tiszta munkahely
Kontra érvek
Nincs megfelelő odafigyelés az új dolgozók betanítására
Szakmai alapú megítélés, sok fejlődési lehetőséggel de sok tennivalóval is. Francia cég, német vezetőkel és japán módszerekkel.
Nagyon nehéz munka, sokszor hétvégék nélkül.
Semmi újat nem tanultam.

Vezetőség pénz orientált.

Kollégák átlagosak.
További Valeo-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Valeo? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,6
3,8
3,4
3,4
3,7
Valeo - értékelések munkavégzés helye szerint