Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Valeo-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Customer Contact

Munkakör megnevezése
Customer Contact1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 467 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Motivating enviroment and community, flexible start, could an start the daily work from 6 am until 8,30 am. Hard and stressful job but manegement always supported and motivated the employees. Ddisadvantege the huge office with more than 60 workers without any natural fresh air.
Pro érvek
Excellent and well equipped canteen for the workers
Kontra érvek
Huge stress
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Valeo? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
2 467 értékelés alapján
5
846
4
928
3
420
2
153
1
120
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,8
3,4
3,4
Vezetőség
3,7
Céges kultúra
Valeo - értékelések munkavégzés helye szerint