Valeo Auto Electric KFT

Valeo Auto Electric KFT Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 6 értékelés megmutatása
100-ban segítőkészek vezetok-trenerek-kollegak betanulast ideje alatt.Soron kollégákkal csapat munka 100%-ban együttmukodo. Tulora nem kötelező ,vallalhato szabadon.
Szerettem itt dolgozni, sok mindent megtanultam, jobban önállósodtam, embereket ismertem meg. Használhattam az angol nyelvtudásomat! Jó volt a gépi technológia, könnyítette és gyorsította az operátori munkát. Jó mérnöki tudás, de nagyon le voltak ők is terhelve! Nem volt megfelelő szakmai támogatásom ( "anyátlan" és kezdetleges volt a munkaköröm) Akik jók lettek volna a támogatásban, hamar távoztak a cégtől. Nagyfokú a munkaerő fluktuáció! Igyekeznek mindig a környezet korszerűsítésére (légkondícionáló berendezések telepítése, gépek fejlesztése és telepítése)
Pro érvek
Jó cafeteria, étkeztetés segítése, munkábajárás segítése, jó környezet, operátorok figyelemmel követése
Kontra érvek
Rövid szünetek, húzós és stresszes munka, fejletlen rendszer és logisztika (vezetőknél)
Munkatársak: Kedvesek és közvetlenwk Vezetőség: Nem feltétlenül rugalmasak a problémákat illetően.
Pro érvek
Ingyenes buszjáratok/ Bejárás támogatás
Kontra érvek
Alacsony Cafeteria keret
a good and nice work environment, you can find what you want to improve yourself.
everyday same thing over and over again., the job was okay , not too hard , but gets boring easily. people are nice and bosses are resonable and professional
Szerettem a munkát de nem szerettem hogy sok a papírmunka és a darabszám.Sok volt az elvárás viszont nem voltak hozzá mindig adottak a körülmények!Többféle munkakör;akár több területen belül is.