United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Postal Clerk állásra itt: Port Orange, FL

Munkakör megnevezése
Postal Clerk1 értékelés
Munkavégzés helye
Port Orange, FL1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 447 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I lasted two weeks I'll tell you why. It's like HAZING in college. You meet all ex service men & women that have done years moving around office to office. Instead of them liking you because you are there to give them days off- they basically swear at you at themselves all day, you throw boxes in bins all evening from 330 am to whenever a manager comes in. The workers talk so bad about each other and argue all day while you work like a dog. they don't train you on heavy equipment that you use but you find out quickly as you get scratches, cut, bruising and hurt. The post master was a great person but has a bad night crew here
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése