United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Plant Operator

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 734 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Really good job for a career that doesn't require additional school like College. Very fast paced for the Holidays.I found the worked to be helpful. Loved the overall experience.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
No room for advancement,No communication between supervisors and managers , No benefits ..no job security..the job is kind of a joke. I would not recommend working at Usps for s the simple fact that I don’t think they care about their employees.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További United States Postal Service-értékelések megtekintése