United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Operations Supervisor állásra itt: West Sacramento, CA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 726 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
This place a a very fast paced environment. Benefits are great especially for veterans, but the training and communication could improve. There is no formal training in operations for management. Employee engagement and recognition needs much improvement.
Pro érvek
PTO
Kontra érvek
no time for breaks at times for supervisor/managers
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Great work place. Flexible scheduling. A great place to learn about mail processing procedures.Enhances your people skills. Room for advancement and the ability to train others
Korábbi munkáltató értékelése