United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Office Automation Clerk állásra itt: Shreveport, LA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 693 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I would work for this company because you earn your money. You get to choose your shift and if the shift is not working out for you then you can change it.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Enjoyed working for the postal service. Met alot of different people and learned different strategies. A great learning experience. A company that you can move to higher positions.
Pro érvek
Good money, friendly employees
Kontra érvek
part time only
Korábbi munkáltató értékelése