United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Mailroom Clerk állásra itt: Juneau, AK

Munkakör megnevezése
Mailroom Clerk1 értékelés
Munkavégzés helye
Juneau, AK1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 012 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
compensation is excellent in some areas but in particularly expensive areas there is not COLA because it's averaged by entire states rather than local areas. Management is very typical government style...aka...terrible. Poor communication, no consequence for lying or omitting details. Union well known for not caring unless your steward stands to make money from your grievance. Ergonomics nonexistent. Do this only if you are desperate or just need insurance for your family. Must be able to leave work at work and not really care about the integrity or quality of the business as a whole.
Pro érvek
insurance
Kontra érvek
lack of integrity
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
26 012 értékelés alapján
5
7 829
4
6 310
3
5 840
2
2 667
1
3 366
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint