United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Mail Carrier állásra itt: Florence, KY

Munkakör megnevezése
Mail Carrier3 értékelés
Munkavégzés helye
Florence, KY3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 25 597 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Good money
Highly paid and extremely fast paced. Would recommend working here. When your work is complete you go home. Christmas is chaotic. However, the compensation is well worth it. A lot of paid time off and continuous pay raises.
Pro érvek
Salary
Kontra érvek
Time restrictions
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
It was a good job
This job helped me to have profeciant time management skills, organization, and to meet deadlines. My co-workers were awesome and the management was completely awesome. The most enjoyable part of the job was being out on the road greeting customers at their mailboxes.
Pro érvek
Customer service, and the job was day shift
Having to stop at gas station for restroom break.
4,0
Vezetőség
productive fun work environment
Each day is a new adventure. Never dull or boring. Great benefits. Vacation and sick days.
Pro érvek
lots of work everyday, fun environment, great benefits
lots of work everyday
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
25 597 értékelés alapján
5
7 743
4
6 259
3
5 772
2
2 599
1
3 224
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint