United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Extended job offer

Munkakör megnevezése
Extended job offer1 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 022 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I was offered a job only to 20 days later receive a email saying I didn't meet the qualifications now I've had drug test interviews test and more test it would appear you would know this before you offer me a job and waste my time not to mention the money of a company that is constantly in the red and you out source jobs to a company that does your hiring and your payroll yet they will never meet the people they hire they don't even do interviews smh seems way off to me I'm pass mad how can you offer me a job then take it back I could have still been looking having me drive all over the earth for test that I passed how do you not qualify to sort mail also I've done it before as a casual I was never fired and a good worker it was just temp employment
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További United States Postal Service-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
26 022 értékelés alapján
5
7 831
4
6 312
3
5 841
2
2 670
1
3 368
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra