United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Distribution Clerk állásra itt: Jamaica, NY

Munkakör megnevezése
Distribution Clerk2 értékelés
Munkavégzés helye
Jamaica, NY2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 074 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Very stressful environment.. A lot of parcels day to day. Not enough of a team effort. Management doesn't enforce it. The best part of my job is the new people I meet everyday.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Relaxed with goals clearly set and attainable.My time there overall was challenging,enjoyable, and sometimes stressful. For anyone who
does not mind solid work, then it is a job that they should seriously consider.
Pro érvek
money can be made there and there is room for advancement.
Kontra érvek
More attention should be given to employees concerning their personal lives.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
26 074 értékelés alapján
5
7 839
4
6 319
3
5 854
2
2 680
1
3 382
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint