United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Data Entry Clerk állásra itt: Buffalo, NY

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 734 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great job paid well, hours too long and demanding when raising a family but overall great benefits. Can be very stressful at times. Allows you financially to provide for your family, but not any time to spend with them
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
A great place to work. had to move due to relocation. Was gainfully employed with this company for many years. Grateful for the experience.
Pro érvek
Wonderful compensation and benefits
Kontra érvek
long hours when raising young children
Korábbi munkáltató értékelése