United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service cég munkavállalói értékelései a Clerk/Technician állásra itt: Reston, VA

Munkakör megnevezése
Clerk/Technician1 értékelés
Munkavégzés helye
Reston, VA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 032 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Over the years the PO went through many changes. For instance the first 10 years everyone woraked 12hrs a day 7 days a week including holidays.
Not a happy environment. The 12 hr day vanished when the union contract said 12 hrs ok BUT the last 2 were Double time.

People were getting more family time.

As I move to better positions I receved better pay assignments closer to home.

The last 12 year's the manager were much nicer and every thing was less stressful.
Pro érvek
Twards the end you could schedual time off.
Kontra érvek
In the early years your treatment was determended supervisors mood.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
26 032 értékelés alapján
5
7 832
4
6 314
3
5 844
2
2 670
1
3 372
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint