United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: West Caldwell, NJ

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
West Caldwell, NJ2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 314 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Poor leadership and low morale. The least experienced are required to do the most work. No set schedule and not advance notice of time off. I worked 6 to 7 days per week for a year.
Pro érvek
daily routine
Kontra érvek
workload and hectic pace
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
This job has no family values and does not value its employees AT ALL , especially the Carriers. I would never recommend this job to anybody especially no one with children and families that they care about seeing. The supervisors are terrible heartless people.
Korábbi munkáltató értékelése