United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Redmond, WA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Redmond, WA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 306 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Long hours, fast-paced, timing is crucial making sure you have enough time to do your deliveries during your work shift. The most satisfying part about the job is making your customers happy.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
the post office is a terrible and degrading place to work. the other carriers are a joy to be around however the management makes the job unbearable. I would never recommend this job to anyone unless you are just desperate for work.
Korábbi munkáltató értékelése