United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Rapid City, SD

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Rapid City, SD2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 438 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great benefits. Paid time off. Able to advance within the postal service. Certain holidays are paid time off. Working hours are not that great sometimes.
Pro érvek
Great benefits and paid time off
Kontra érvek
Working hours
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Fast paced, productive, competitive. I was always moving and doin a task, it was a very physically demanding job but i loved it. Very good pay for a part time job as i was only working for the christmas season.
Korábbi munkáltató értékelése