United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: New Smyrna Beach, FL

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
New Smyrna Beach, FL3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 25 833 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
arrive on time and early, pick up slack from career employees, work split shift, return in the afternoon to complete pitching of parcels and collecting all accountable mails from carriers, distribute all incoming mail as well as make sure all outgoing mail for the day is on the truck and ready for the truck at an evening pick up time.
Pro érvek
union
Kontra érvek
treatment as a non career employee
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
They treat you like a A nobody and if you stand up for yourself when they are doing you wrong they will cut your hours pretty much forcing you to quit or find another job
5,0
Vezetőség
to know that I am a very important part of our country to bring all
kinds of mail to each households and business to all parts of the world.my fellow coworkers are the most loyal people to work with.

the management Is one of the best to work with to get the job doon.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
25 833 értékelés alapján
5
7 792
4
6 290
3
5 809
2
2 641
1
3 301
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint