United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Milford, NH

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 731 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It's an okay environment, most people are nice. Management likes to watch out for themselves. A little to "clicky" for my taste. I did love my job though.
Pro érvek
Out on the street everyday, responsible for yourself
Kontra érvek
To many clicks for a small offuce of 40
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Solid first time job, for anyone just getting into the work force. It allowed me to build up my resume and find other employment with the skills I have accrued.
Korábbi munkáltató értékelése