United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Marietta, PA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Marietta, PA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 314 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I would come in and set up my route for the day. Prepare any holds and release holds. I would confer with the other carriers and management to see where my assistance would be needed after I completed my route. I would interact with customers and apply feedback to resolve any arising issues. The long hours could be grueling but seeing the smile on a customers face as you made your way to their house made the day so much better knowing they appreciated your effort no matter how late it could be.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése