United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Leander, TX

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Leander, TX2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 314 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The Supervisors are like slave driver's, no matter how hard, and how fast you work it's not good enough for them. This is the Worst place to work for. That's why they have a huge employee turn around.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Working for the U.S. Post Office was one of my most stressful jobs. But once I accomplished and got proficient at it,it is the Best job I've ever had! The only reason I left was because I needed another vehicle for my particular route.
Korábbi munkáltató értékelése