United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Lake Geneva, WI

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Lake Geneva, WI2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 280 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I worked for 3 years so far and I've been working 6 days a week, 10+ hour days for almost a year straight. You have no time to do anything as an RCA. You get no paid time off. Management makes a new rule every day. I was really excited to have this job at first because the pay is great. Everything else sucks though.
Pro érvek
Pay
Kontra érvek
No time to self, drama, negativity, feel expendable
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
No communication not a good balance for work and life alot of work!! Espcially if you are an rca your basically ignored sometimes you have to use your own vechile or wait for one mail and packages are alot to handle in such a short amount of time
Pro érvek
Good pay
Everything else
Korábbi munkáltató értékelése