United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Kingman, AZ

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Kingman, AZ2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 25 575 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
very demanding and timely, able to lift up to 70 pounds, work schedule is not flexible
lots of phyical and mental work. you have to be physically ready everyday you are there able to perform almost beyond expectations. you work with lots of different people and personalities under job pressure by management daily. push, pull and on your feet all day. must have a good driving record and be able to pass a back ground and drug test.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Try it for yourself ...
Working 7, 8, 9 or 10 days in a row with 1 day off, then back at it again. Management browbeats, intimidates, humiliates and minimizes employee’s efforts; it’s a miserable work environment; vehicles are accidents waiting to happen; carrier cases for sorting mail are from the 19th century and do not accommodate 21st century mail volume and type; not capable of having a life outside of work.
Pro érvek
Big paychecks from all the overtime
Kontra érvek
Overtime, work environment, culture
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
25 575 értékelés alapján
5
7 740
4
6 258
3
5 768
2
2 592
1
3 217
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint