United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Johnstown, OH

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Johnstown, OH3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 25 284 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Hard, but rewarding work.
Walking a mail route is very hard work. When the weather is good, the job can be very enjoyable. On nasty weather days, you still have to go out and walk all day, no matter how bad it is. It can be miserable some days. The relationships with the customers can be so friendly and make the job much better.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Great
Awesome people always willing to help and bail each other out. I will miss it when I'm gone. I make enough money working 2 days a week to help me survive as our business gets growing. Great atmosphere!
4,0
Vezetőség
Great people too physical
The people are awesome and the environment is great. The job itself gets too physical and the weather gets to be a pain sometimes too. The pay is great. You get many raises as well as room for advancement.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
25 284 értékelés alapján
5
7 677
4
6 204
3
5 722
2
2 552
1
3 129
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint