United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Hutto, TX

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Hutto, TX2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 430 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great company to work for, but not the best for a home/work balance. Most positions start off at part time with no benefits, it takes time to become a career employee.
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
No comments nor no concern about a typical day at work, what you learned, management, workplace culture, the hardest part of the job, and the most enjoyable part of the job. Amen
Pro érvek
no xcomments
Kontra érvek
no comments
Korábbi munkáltató értékelése