United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Hutchinson, KS

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Hutchinson, KS2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 25 833 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Every work place has personality issues but all in all, if you go to work positive and happy, you can keep the attitude as you are only in the office for 3 hours. You are out delivering mail, supervising yourself. When you become regular, most of the time, supervisors do not say much except hello. Remember you are here to work, leave making friends or enemies somewhere else. Pay and benefits are great. Hang on and you will succeed
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Best job I've ever had but the union ran bureaucracy isn't for me. Every craft is separate from each other. Not really sure how that creates a team vision for the business.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
25 833 értékelés alapján
5
7 792
4
6 290
3
5 809
2
2 641
1
3 301
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint