United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Hopkins, MN

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Hopkins, MN2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 051 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Co-workers were a blast! Management expects a lot. Sometimes too much. Work life balance was difficult to manage as a sub, but once you make regular it is better.
Pro érvek
Co workers
Kontra érvek
Management piles on work. Offer benefits to everyone
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
They pay isn’t enough for the stressful work environment that you have to deal with on a daily. One day you can be headed into work and they’ll call and say they’re over staffed or not enough equipment after the schedule states you have to work today. Then sometimes when you’re new on a route they expect you to get in done like a regular carrier would which you can’t! Honestly I wouldn’t waste my time.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
26 051 értékelés alapján
5
7 836
4
6 315
3
5 849
2
2 674
1
3 377
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint