United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Grant City, MO

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Grant City, MO1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 314 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
On a average day, you would go in at a exact time, mine 8:15, case your mail. Flats, letters, then mark your packages. then load your own vehicle with the mail thats going out. Drive the exact route thats given, and deliver in order. Sometimes you have to get out and deliver packages or letters that needs a signature to the door. Weather and dogs seem to be the hurdle that needs overcome. When back at the office, you put everything away document whats not been delivered.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése