United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Fort Pierce, FL

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Fort Pierce, FL2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 25 610 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Not all is cracked up to be
Unfair, biased, petty place to work. High stress and the benefits are only basic. I’ve had a miserable time working at this company. They sniff out that you are a person that doesn’t want to be bothered and stay trying to make it hard for you.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Job is not for everyone but if it is you love it.
Fast paced working environment. On your own with a truck full of mail, but the training academy is great. Complete background check required. Fun job with advancement opportunities for the right person.
Pro érvek
Work alone.
Kontra érvek
Fast pace.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
25 610 értékelés alapján
5
7 744
4
6 261
3
5 774
2
2 602
1
3 229
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint