United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Elizabethtown, IL

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 726 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Each day I know what is expected of me but I will also do more tasks as needed. I have learned a lot from this experience and have had the opportunity to take courses on safety and legal issues. I have met and worked for several Post Masters that have been great to work for and very supportive. Workplace culture is good. The hardest part of the job is keeping up with all the changes of procedures and reports that sometimes change daily. The most enjoyable part is being able to help customers and know that they are satisfied and understand more about what we do and how we can help.
Pro érvek
great pay
Kontra érvek
non career positions
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése