United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Dover-Foxcroft, ME

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Dover-Foxcroft, ME1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 051 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
You may need to use your own vehicle. Convert it to a right hand drive if you regularly deliver more than 2x a week average.

Balancing your personal life as an Rural Carrier Sub is difficult as the expectation is that you are required to say yes in an on call basis.

You will not make nearly as much money as the regular for doing the same job.

Basic dental and health care are an option during open season but perhaps upon being hired as well. Good benefits if you need them.

If you want this as a career, make sure you determine the likelihood for getting a regular versus a sub position. Many subs may have to wait up to ten years for a regular position.

On the other hand, the mantra is, anything could happen.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
26 051 értékelés alapján
5
7 836
4
6 315
3
5 849
2
2 674
1
3 377
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint