United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Coconut Creek, FL

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Coconut Creek, FL2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 438 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
When you want to go home after your scheduled time, it's like pulling teeth. Employees can sit, talk, and bs around and then when you finish you task because and are ready to go home...you cant.. The supervisors send you right back out to help those same individuals that thought it was cool to just abuse the day.
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
The most difficult job I've had so far. Management does not care one bit about you and benefits are not available to you until you have been placed on a permanent position which can sometimes take years.
Pro érvek
Excellent benefits once you qualify
Kontra érvek
No work/life balance
Korábbi munkáltató értékelése