United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Burlington, WA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Burlington, WA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 26 430 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I worked with USPSA for about two years. The ED was a blast to work for and with. The members of the Organization were what made my job so great.
I thoroughly enjoyed working with this crew, and learning more and more about computers, and data base entry. While I worked there, I learned out to do extensive data base entries, and how to manage my work day.

A typical day with USPSA included, emailing, making phone calls, answering phones, shipping, mailing, and data base entry.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése