United States Postal Service
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

United States Postal Service-alkalmazotti értékelés itt: Bayard, WV

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Bayard, WV1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 25 638 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Rural Post Offices
Usps is micro managing trying to stay alive and compete with the internet. They are losing and therefore shutting down rural post offices. Big city post offices will stay around for awhile but for how long??
The cost of Rural carriers were being looked at as well five years ago.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: United States Postal Service? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
25 638 értékelés alapján
5
7 750
4
6 263
3
5 781
2
2 607
1
3 237
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
2,9
Vezetőség
3,2
Céges kultúra
United States Postal Service - értékelések munkakör szerint