Unisys

3.7Munka és magánélet egyensúlya
3.4Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
10 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,454 értékelés megtekintése

Kellemes munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
5évig dogoztam itt. A főnökeim nagyon rugalmasak és segítőkészek voltak. Az amerikai vezetőség végül úgy döntött, leépíti a részlegünket. A végkielégítés elfogadható volt és időben szóltak a leépítésről(3hónap).Mindent összevetve szerettem itt dolgozni.

Pro érvek

Home office, gyümölcs nap, west endes kedvezmény

Kontra érvek

Tipikus multis irányelvek.

Kellemes munkahely amely teljes home office lehetőséget biztosít

- 8,5 órás munkaidő 1 órás ebédszünettel - Egyáltalán nem kell már az irodából dolgoznunk - Szerencsés vagyok, mert egy nagyon jó csapat részese lehetek (természetesen ez nem mindegyik Teamről mondható el) - Nagyon korrekt Manager - Sajnos kevés előrelépési lehetőség, ami pedig van, az nem biztos hogy fizetés-felelősség arányában megéri - Ritka a felmondás, azonban az utóbbi időben annál gyakoribb a csapatok leépítése

Pro érvek

100% home office, kiemelkedően jó csapat és vezető, nincs túlóra, cafeteria

Kontra érvek

Kevés előrelépési és fejlődési lehetőség

Jó munkahely ahol vigyáznak rád

A Unisys gondoskodott róla az elmúlt egy évben, hogy senkinek ne kelljen bemenni az irodába, hacsak nem volt muszáj. A vezetők támogatnak engem, a csoporttársak segítőkészek. Emiatt a mindennapokra nincs panaszom. Újat tanulni nehéz, és bár hallani előlépési lehetőségekről, erre általában 3-4 éveket kell várni a példák alapján. Nem ér el a mi szintünkig a kommunikáció, hogy mire törekszik a cég és mi ehhez hogy járulhatunk hozzá. Nincs helye együtt tervezésnek. Annak ajánlom, aki jó körülmények között szeretne egy tisztességes munkát akár a végtelenségig is elvégezni.

Pro érvek

gyümölcsnap, pizza, helpline, pezsgő virtuális élet, előadások, seniority program

Kontra érvek

egysíkúvá tud válni, nincs kommunikáció hosszútávú célokról

Sok munka de szakmai fejlődési lehetőség.

Presztízs ügyfél, sok szigorítás.Szervezetlenség, sok felesleges menedzser.Szakmailag érdekes kihívások.Korrekt bérezés, jól megközelíthető munkahely.

Pro érvek

kollégák jófejek

Kontra érvek

inkompetens vezetők is vannak

productive and secure workplace

Good place to work, excellent salary, kind trainers, a lot to learn about new information technology programs, good training and developing opportunities

Soha, senkinek nem ajánlanám

Vezetés. Rosszul szervezett csoportok összessége. Inkorrekt, sunyi vezetőség, igazi multis gerinctelenség és arcoskosdás. Alkalmazottak. Remek szakemberek, nulla motivációval és állandóan akadályozva szinte mindendben. Iroda. Koszos, szakadt iroda, lógó ajtóval és büdös mellékhelységekkel,.

Pro érvek

Jó fizetés (ha hosszútávoon bele akarsz betegedni, hajrá)

Kontra érvek

Szaglik az egész. Érzed, tapasztalod.

Sokkal színvonalasabb munkahelyre számítottam. Nekem csalódás volt. Not recommended.

A vezetőség és sok team leader sajnos egyenlő a nullával emberileg. Arrogancia, rosszindulat, 0 megbecsülés. Arrogant, unfair and unorganised managment. Not recommended.

Pro érvek

Érdekes tréningek, multinacionális környezet

Kontra érvek

Kevés fizetés és nulla megbecsülés sajnos

Good for a first stepping stone into IT, or to begin a career in middle-management. No technical roles beyond level 2 service desk agent. The only true career advancement beyond level 2 is managerial - if this doesn't interest you, do as I did and use this as a springboard to move to a better company. Salary is one of the lowest in Budapest for service desk roles. Often the workload for the agents is far too high.

Flexible

Fantastic job, and coworkers...great work/life balance. Sadly really few opportunity to improve the career path, to grow or to learn...after 5 years I felt the need to explore and challenge myself further.

Perfect to start with something new

Unisys is modern, typical call center area with big areas. Lots of challenges and opportunity to step forward from one position to another. High requirements.Training opportunities. Friendly people from all over the world. Good management.

Pro érvek

Extra benefits

Kontra érvek

Over-time

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Unisys? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.7

3.3Vezetőség
3.5Céges kultúra
  • Unisys
  • Munka és magánélet egyensúlya
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?