Unisys
3.7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Unisys – Céges kultúra értékelései

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

Törlés
3.7Munka és magánélet egyensúlya
3.5Céges kultúra

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
8 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,454 értékelés megtekintése

Kellemes munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
5évig dogoztam itt. A főnökeim nagyon rugalmasak és segítőkészek voltak. Az amerikai vezetőség végül úgy döntött, leépíti a részlegünket. A végkielégítés elfogadható volt és időben szóltak a leépítésről(3hónap).Mindent összevetve szerettem itt dolgozni.

Pro érvek

Home office, gyümölcs nap, west endes kedvezmény

Kontra érvek

Tipikus multis irányelvek.
Hasznos volt ez az értékelés?

Personeel ok, management incompetent

Incompetent management, opleiding goed, collega's ok.

Kellemes munkahely amely teljes home office lehetőséget biztosít

- 8,5 órás munkaidő 1 órás ebédszünettel - Egyáltalán nem kell már az irodából dolgoznunk - Szerencsés vagyok, mert egy nagyon jó csapat részese lehetek (természetesen ez nem mindegyik Teamről mondható el) - Nagyon korrekt Manager - Sajnos kevés előrelépési lehetőség, ami pedig van, az nem biztos hogy fizetés-felelősség arányában megéri - Ritka a felmondás, azonban az utóbbi időben annál gyakoribb a csapatok leépítése

Pro érvek

100% home office, kiemelkedően jó csapat és vezető, nincs túlóra, cafeteria

Kevés előrelépési és fejlődési lehetőség

Jó munkahely ahol vigyáznak rád

A Unisys gondoskodott róla az elmúlt egy évben, hogy senkinek ne kelljen bemenni az irodába, hacsak nem volt muszáj. A vezetők támogatnak engem, a csoporttársak segítőkészek. Emiatt a mindennapokra nincs panaszom. Újat tanulni nehéz, és bár hallani előlépési lehetőségekről, erre általában 3-4 éveket kell várni a példák alapján. Nem ér el a mi szintünkig a kommunikáció, hogy mire törekszik a cég és mi ehhez hogy járulhatunk hozzá. Nincs helye együtt tervezésnek. Annak ajánlom, aki jó körülmények között szeretne egy tisztességes munkát akár a végtelenségig is elvégezni.

Pro érvek

gyümölcsnap, pizza, helpline, pezsgő virtuális élet, előadások, seniority program

egysíkúvá tud válni, nincs kommunikáció hosszútávú célokról

Sok munka de szakmai fejlődési lehetőség.

Presztízs ügyfél, sok szigorítás.Szervezetlenség, sok felesleges menedzser.Szakmailag érdekes kihívások.Korrekt bérezés, jól megközelíthető munkahely.

Pro érvek

kollégák jófejek

inkompetens vezetők is vannak

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Soha, senkinek nem ajánlanám

Vezetés. Rosszul szervezett csoportok összessége. Inkorrekt, sunyi vezetőség, igazi multis gerinctelenség és arcoskosdás. Alkalmazottak. Remek szakemberek, nulla motivációval és állandóan akadályozva szinte mindendben. Iroda. Koszos, szakadt iroda, lógó ajtóval és büdös mellékhelységekkel,.

Pro érvek

Jó fizetés (ha hosszútávoon bele akarsz betegedni, hajrá)

Szaglik az egész. Érzed, tapasztalod.

Sokkal színvonalasabb munkahelyre számítottam. Nekem csalódás volt. Not recommended.

A vezetőség és sok team leader sajnos egyenlő a nullával emberileg. Arrogancia, rosszindulat, 0 megbecsülés. Arrogant, unfair and unorganised managment. Not recommended.

Pro érvek

Érdekes tréningek, multinacionális környezet

Kevés fizetés és nulla megbecsülés sajnos

low salary

I think the management should change a lot to 'secure our tomorrow' at Unisys. There is a quite high fluctation within the company. They should understand that the demand for Dutch and German speaking agents is higher then ever, so their slalaries should be updated and more competitive as soon as possible, or Unisys can pay very huge penalty fees and lose clients. This associates are the most overloaded. The so called insentive program in this form is not fair and motivating at all with its nonsense targets. Instead of this, more agent-friendly solution should be created to be the real 'happy workplace', as they call themselves in promotions.

Pro érvek

fruit day.

elevators don't work usually but you should keep your 10 minutes breaks...

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Unisys? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.7

2,454 értékelés alapján
5
694
4
812
3
575
2
186
1
187

3.7Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.3Vezetőség
  • Vállalatok
  • Unisys
  • Alkalmazotti értékelések
  • Céges kultúra