Unisys
3.7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Unisys-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Helpdesk Analyst

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.7Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,454 értékelés megtekintése

Jó munkahely ahol vigyáznak rád

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A Unisys gondoskodott róla az elmúlt egy évben, hogy senkinek ne kelljen bemenni az irodába, hacsak nem volt muszáj. A vezetők támogatnak engem, a csoporttársak segítőkészek. Emiatt a mindennapokra nincs panaszom.Újat tanulni nehéz, és bár hallani előlépési lehetőségekről, erre általában 3-4 éveket kell várni a példák alapján. Nem ér el a mi szintünkig a kommunikáció, hogy mire törekszik a cég és mi ehhez hogy járulhatunk hozzá. Nincs helye együtt tervezésnek.Annak ajánlom, aki jó körülmények között szeretne egy tisztességes munkát akár a végtelenségig is elvégezni.

Pro érvek

gyümölcsnap, pizza, helpline, pezsgő virtuális élet, előadások, seniority program

Kontra érvek

egysíkúvá tud válni, nincs kommunikáció hosszútávú célokról
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Unisys? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.7

2,454 értékelés alapján
5
694
4
812
3
575
2
186
1
187

3.7Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.3Vezetőség
3.5Céges kultúra

Unisys - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Unisys
  • Alkalmazotti értékelések
  • Helpdesk Analyst
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?