Unisys
3.7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Unisys-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Field Service Engineer

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.7Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,449 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Kellemes munkahely amely teljes home office lehetőséget biztosít

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
- 8,5 órás munkaidő 1 órás ebédszünettel- Egyáltalán nem kell már az irodából dolgoznunk- Szerencsés vagyok, mert egy nagyon jó csapat részese lehetek (természetesen ez nem mindegyik Teamről mondható el)- Nagyon korrekt Manager- Sajnos kevés előrelépési lehetőség, ami pedig van, az nem biztos hogy fizetés-felelősség arányában megéri- Ritka a felmondás, azonban az utóbbi időben annál gyakoribb a csapatok leépítése

Pro érvek

100% home office, kiemelkedően jó csapat és vezető, nincs túlóra, cafeteria

Kontra érvek

Kevés előrelépési és fejlődési lehetőség
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Unisys? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.7

2,449 értékelés alapján
5
692
4
813
3
574
2
184
1
186

3.7Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.3Vezetőség
3.5Céges kultúra

Unisys - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Unisys
  • Alkalmazotti értékelések
  • Field Service Engineer
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?