Unisys
3.7 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Unisys

Unisys

Munkavállalói értékelés – Unisys

Jó munkahely ahol vigyáznak rád

A Unisys gondoskodott róla az elmúlt egy évben, hogy senkinek ne kelljen bemenni az irodába, hacsak nem volt muszáj. A vezetők támogatnak engem, a csoporttársak segítőkészek. Emiatt a mindennapokra nincs panaszom.Újat tanulni nehéz, és bár hallani előlépési lehetőségekről, erre általában 3-4 éveket kell várni a példák alapján. Nem ér el a mi szintünkig a kommunikáció, hogy mire törekszik a cég és mi ehhez hogy járulhatunk hozzá. Nincs helye együtt tervezésnek.Annak ajánlom, aki jó körülmények között szeretne egy tisztességes munkát akár a végtelenségig is elvégezni.

Pro érvek

gyümölcsnap, pizza, helpline, pezsgő virtuális élet, előadások, seniority program

Kontra érvek

egysíkúvá tud válni, nincs kommunikáció hosszútávú célokról

5.0Munka/magánélet egyensúlya
5.0Bérezés/juttatások
5.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
4.0Vezetőség
4.0Céges kultúra

Personeel ok, management incompetent

Incompetent management, opleiding goed, collega's ok.
Azonos hely

Kellemes munkahely amely teljes home office lehetőséget biztosít

- 8,5 órás munkaidő 1 órás ebédszünettel- Egyáltalán nem kell már az irodából dolgoznunk- Szerencsés vagyok, mert egy nagyon jó csapat részese lehetek (természetesen ez nem mindegyik Teamről mondható el)- Nagyon korrekt Manager- Sajnos kevés előrelépési lehetőség, ami pedig van, az nem biztos hogy fizetés-felelősség arányában megéri- Ritka a felmondás, azonban az utóbbi időben annál gyakoribb a csapatok leépítése

Pro érvek

100% home office, kiemelkedően jó csapat és vezető, nincs túlóra, cafeteria

Kontra érvek

Kevés előrelépési és fejlődési lehetőség

Kellemes munkahely

5évig dogoztam itt. A főnökeim nagyon rugalmasak és segítőkészek voltak. Az amerikai vezetőség végül úgy döntött, leépíti a részlegünket. A végkielégítés elfogadható volt és időben szóltak a leépítésről(3hónap).Mindent összevetve szerettem itt dolgozni.

Pro érvek

Home office, gyümölcs nap, west endes kedvezmény

Kontra érvek

Tipikus multis irányelvek.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Unisys? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.7

2,454 értékelés alapján

3.7Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.3Vezetőség
3.5Céges kultúra
  • Unisys
  • Jó munkahely ahol vigyáznak rád