Unisys
Összes értékelés megtekintése – Unisys

Unisys

Munkavállalói értékelés – Unisys

Flexible

Fantastic job, and coworkers...great work/life balance. Sadly really few opportunity to improve the career path, to grow or to learn...after 5 years I felt the need to explore and challenge myself further.

5.0Munka/magánélet egyensúlya
3.0Bérezés/juttatások
2.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.0Vezetőség
3.0Céges kultúra

Personeel ok, management incompetent

Incompetent management, opleiding goed, collega's ok.
Azonos hely

Kellemes munkahely amely teljes home office lehetőséget biztosít

- 8,5 órás munkaidő 1 órás ebédszünettel- Egyáltalán nem kell már az irodából dolgoznunk- Szerencsés vagyok, mert egy nagyon jó csapat részese lehetek (természetesen ez nem mindegyik Teamről mondható el)- Nagyon korrekt Manager- Sajnos kevés előrelépési lehetőség, ami pedig van, az nem biztos hogy fizetés-felelősség arányában megéri- Ritka a felmondás, azonban az utóbbi időben annál gyakoribb a csapatok leépítése

Pro érvek

100% home office, kiemelkedően jó csapat és vezető, nincs túlóra, cafeteria

Kontra érvek

Kevés előrelépési és fejlődési lehetőség
Azonos hely

Jó munkahely ahol vigyáznak rád

A Unisys gondoskodott róla az elmúlt egy évben, hogy senkinek ne kelljen bemenni az irodába, hacsak nem volt muszáj. A vezetők támogatnak engem, a csoporttársak segítőkészek. Emiatt a mindennapokra nincs panaszom.Újat tanulni nehéz, és bár hallani előlépési lehetőségekről, erre általában 3-4 éveket kell várni a példák alapján. Nem ér el a mi szintünkig a kommunikáció, hogy mire törekszik a cég és mi ehhez hogy járulhatunk hozzá. Nincs helye együtt tervezésnek.Annak ajánlom, aki jó körülmények között szeretne egy tisztességes munkát akár a végtelenségig is elvégezni.

Pro érvek

gyümölcsnap, pizza, helpline, pezsgő virtuális élet, előadások, seniority program

Kontra érvek

egysíkúvá tud válni, nincs kommunikáció hosszútávú célokról

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Unisys? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.7

2,458 értékelés alapján