Unisys
3,7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Unisys-alkalmazotti értékelés itt: Ashburn, VA

Cég értékelése
Jelenlegi helyed alapján Ashburn, VA településről származó értékeléseket látsz.
Nem ezen a helyen keresel?Válassz másikat
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3,7Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2 437 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Performing my duties with a high degree of skills. Being someone you can depend on.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
I install, remove, upgrade routers and switches. Also configuring all of our voice and data equipment under a strong management team. A completely unique and strong workplace culture. The hardest part of the day is time management. Most enjoyable is getting to work with an extremely knowledgeable work staff.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség

Unisys is a wonderful place to work

I learnt new technologies and management skills at my work place. The management is wonderful to work with and so are the people. Good workplace culture. Limited to no politics. Work hard and you get rewarded.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Unisys? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3,7

2 437 értékelés alapján
5
688
4
809
3
572
2
182
1
186

3,7Munka/magánélet egyensúlya
3,4Bérezés/juttatások
3,2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3,3Vezetőség
3,5Céges kultúra
  • Vállalatok
  • Unisys
  • Alkalmazotti értékelések
  • Ashburn, VA