Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Unisys-alkalmazotti értékelés itt: Ashburn, VA

Jelenlegi helyed alapján itteni értékeléseket látsz: Ashburn, VA
Nem ezen a helyen keresel?
Válassz másikat
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 403 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I install, remove, upgrade routers and switches. Also configuring all of our voice and data equipment under a strong management team. A completely unique and strong workplace culture. The hardest part of the day is time management. Most enjoyable is getting to work with an extremely knowledgeable work staff.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
I learnt new technologies and management skills at my work place. The management is wonderful to work with and so are the people. Good workplace culture. Limited to no politics. Work hard and you get rewarded.
Korábbi munkáltató értékelése