Unisys
3.7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Unisys – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • Vezérigazgató
    Peter Altabef
  • Alapítva
    1886
  • A cég mérete
    több mint 10 000
  • Bevétel
    300 milliárd – 1 billió HUF
  • Ipar
    Információtechnológia
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) Unisys településen található összes 50-álláshirdetést.

Álláshirdetések tallózása kategória szerint

Vevőszolgálat

20 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 2 453 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.

3.0020181.0020194.0020204.672021

Vélemények

Fsr coordinator Budapest településen
ekkor: 2021, január 20.
Kellemes munkahely
5évig dogoztam itt. A főnökeim nagyon rugalmasak és segítőkészek voltak. Az amerikai vezetőség végül úgy döntött, leépíti a részlegünket. A végkielégítés elfogadható volt és időben szóltak a leépítésről(3hónap).Mindent összevetve szerettem itt dolgozni.
IT consultant Budapest településen
ekkor: 2021, november 3.
Personeel ok, management incompetent
Incompetent management, opleiding goed, collega's ok.
Field Service Coordinatior Budapest településen
ekkor: 2021, augusztus 10.
Kellemes munkahely amely teljes home office lehetőséget biztosít
- 8,5 órás munkaidő 1 órás ebédszünettel- Egyáltalán nem kell már az irodából dolgoznunk- Szerencsés vagyok, mert egy nagyon jó csapat részese lehetek (természetesen ez nem mindegyik Teamről mondható el)- Nagyon korrekt Manager- Sajnos kevés előrelépési lehetőség, ami pedig van, az nem biztos hogy fizetés-felelősség arányában megéri- Ritka a felmondás, azonban az utóbbi időben annál gyakoribb a csapatok leépítése
Helpdesk Analyst Budapest településen
ekkor: 2021, február 17.
Jó munkahely ahol vigyáznak rád
A Unisys gondoskodott róla az elmúlt egy évben, hogy senkinek ne kelljen bemenni az irodába, hacsak nem volt muszáj. A vezetők támogatnak engem, a csoporttársak segítőkészek. Emiatt a mindennapokra nincs panaszom.Újat tanulni nehéz, és bár hallani előlépési lehetőségekről, erre általában 3-4 éveket kell várni a példák alapján. Nem ér el a mi szintünkig a kommunikáció, hogy mire törekszik a cég és mi ehhez hogy járulhatunk hozzá. Nincs helye együtt tervezésnek.Annak ajánlom, aki jó körülmények között szeretne egy tisztességes munkát akár a végtelenségig is elvégezni.
Windows system ebngineer Budapest XIII. kerület településen
ekkor: 2020, június 16.
Sok munka de szakmai fejlődési lehetőség.
Presztízs ügyfél, sok szigorítás.Szervezetlenség, sok felesleges menedzser.Szakmailag érdekes kihívások.Korrekt bérezés, jól megközelíthető munkahely.

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 4 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) Unisys cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg Unisys alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Öltözködési szabályok
  • Toborzási folyamat
  • Munkakörnyezet

Interjúbetekintések

Betekintések 7 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) Unisys cégnél.

Kedvező tapasztalat
Átlagos interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap
  • Vállalatok
  • Unisys
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?