UniCredit

A(z) UniCredit – Bér és juttatások értékelései

Mind a(z) 421 értékelés megtekintése
Bizonyos szempontból emberséges felfogás, de ugyanakkor az utóbbi időben egyre romló közhangulat, az egyre több munka és ehhez társuló piaci átlag alatti juttatások, bérek, fizetésemelés és bónusz miatt.
Nagyon sok munka van, minden azonnal kell. Ha megfelelő a szakmai képességed és jó a rendszer ismereted nem teljesíthetetlen.

Munka iránti tiszteletet és a szakma szeretetét itt tanultam meg.

Vezetőség az utóbbi időben nagyon megváltozott és nem előnyére. Nem érdekli egyik Főnököt sem az ember és a probléma. Sőt, a legtöbb problémát ők gördítették elénk.

A munkahelyünk túl zsúfolt és egészségügyileg kibírhatatlan.

A munkában a legtöbb örömöt nekem az jelentette, ha segíthettem az ügyfeleknek és a fiókokban ülő kollégáimnak. Sokat csörgött a telefonom, de én mindig nagyon szívesen álltam mindenki rendelkezésére. Az új kihívásokat nagyon szerettem, mert gondolkodásra serkentett és új megoldások keresésére.
Ein typischer Tag auf Arbeit: Kundenbesuch oder Anruf; Vorbereitung für Kalt-Akquise; Kalt-Akquise; Kommunikation mit anderen Abteilungen (In- und Ausland; per Email, Anruf, Meetings); Förderung, Mentoring; Berichtspflicht.

Gelernt: Multitasking; maßgeschneiderte Lösungen für Kunden zu finden; komplexe Probleme zu lösen.

Management: Konfliktverwaltung; Kollegen motivieren; organisieren; Zeitmanagement.
Pro érvek
Cafeteria, Trainingsmöglichkeiten
További UniCredit-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: