UniCredit
3.8 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

UniCredit-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: szakember

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 433 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Régen nagyon családias volt a hangulat nagyon szerettem itt dolgozni.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyon sok munka van, minden azonnal kell. Ha megfelelő a szakmai képességed és jó a rendszer ismereted nem teljesíthetetlen. Munka iránti tiszteletet és a szakma szeretetét itt tanultam meg. Vezetőség az utóbbi időben nagyon megváltozott és nem előnyére. Nem érdekli egyik Főnököt sem az ember és a probléma. Sőt, a legtöbb problémát ők gördítették elénk. A munkahelyünk túl zsúfolt és egészségügyileg kibírhatatlan. A munkában a legtöbb örömöt nekem az jelentette, ha segíthettem az ügyfeleknek és a fiókokban ülő kollégáimnak. Sokat csörgött a telefonom, de én mindig nagyon szívesen álltam mindenki rendelkezésére. Az új kihívásokat nagyon szerettem, mert gondolkodásra serkentett és új megoldások keresésére.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: UniCredit? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.8

433 értékelés alapján
5
137
4
152
3
101
2
27
1
16

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.4Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra

UniCredit - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • UniCredit
  • Alkalmazotti értékelések
  • szakember