UniCredit
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

UniCredit-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: szakember

Munkakör megnevezése
szakember1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 419 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Nagyon sok munka van, minden azonnal kell. Ha megfelelő a szakmai képességed és jó a rendszer ismereted nem teljesíthetetlen.

Munka iránti tiszteletet és a szakma szeretetét itt tanultam meg.

Vezetőség az utóbbi időben nagyon megváltozott és nem előnyére. Nem érdekli egyik Főnököt sem az ember és a probléma. Sőt, a legtöbb problémát ők gördítették elénk.

A munkahelyünk túl zsúfolt és egészségügyileg kibírhatatlan.

A munkában a legtöbb örömöt nekem az jelentette, ha segíthettem az ügyfeleknek és a fiókokban ülő kollégáimnak. Sokat csörgött a telefonom, de én mindig nagyon szívesen álltam mindenki rendelkezésére. Az új kihívásokat nagyon szerettem, mert gondolkodásra serkentett és új megoldások keresésére.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: UniCredit? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
419 értékelés alapján
5
133
4
146
3
100
2
26
1
14
Értékelések kategória szerint
3,9
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,4
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra
UniCredit - értékelések munkavégzés helye szerint