UniCredit
3.8 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

UniCredit-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: PR Munkatárs

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.7Céges kultúra

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 433 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Rossz

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Kirekesztő légkör. Álegység, képmutató kollégák. Csak a minden feladatot végrehajtó munkátársat kedvelik, de azt is úgy, hogy lehetőleg mással csináltassa meg. Mindig van egy elsőszámú ellenség, akit kicsinálnak.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: UniCredit? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.8

433 értékelés alapján
5
137
4
152
3
101
2
27
1
16

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.4Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség

UniCredit - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • UniCredit
  • Alkalmazotti értékelések
  • PR Munkatárs
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?