UniCredit

UniCredit-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

3.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
7 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 433 értékelés megtekintése

Vegyes érzelmek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Bizonyos szempontból emberséges felfogás, de ugyanakkor az utóbbi időben egyre romló közhangulat, az egyre több munka és ehhez társuló piaci átlag alatti juttatások, bérek, fizetésemelés és bónusz miatt.

Rossz

Kirekesztő légkör. Álegység, képmutató kollégák. Csak a minden feladatot végrehajtó munkátársat kedvelik, de azt is úgy, hogy lehetőleg mással csináltassa meg. Mindig van egy elsőszámú ellenség, akit kicsinálnak.

Inspiráló környezet, szakmai példakép vezetőkkel

Munka magánélet egyensúlya rendben volt. Csakis az elvégzett munka eredménye számított, ha ezt rugalmas munkaidőben értem el, akkor épp úgy. Szakmai életem legjobb 16 éve volt.

Régen nagyon családias volt a hangulat nagyon szerettem itt dolgozni.

Nagyon sok munka van, minden azonnal kell. Ha megfelelő a szakmai képességed és jó a rendszer ismereted nem teljesíthetetlen. Munka iránti tiszteletet és a szakma szeretetét itt tanultam meg. Vezetőség az utóbbi időben nagyon megváltozott és nem előnyére. Nem érdekli egyik Főnököt sem az ember és a probléma. Sőt, a legtöbb problémát ők gördítették elénk. A munkahelyünk túl zsúfolt és egészségügyileg kibírhatatlan. A munkában a legtöbb örömöt nekem az jelentette, ha segíthettem az ügyfeleknek és a fiókokban ülő kollégáimnak. Sokat csörgött a telefonom, de én mindig nagyon szívesen álltam mindenki rendelkezésére. Az új kihívásokat nagyon szerettem, mert gondolkodásra serkentett és új megoldások keresésére.

strict workplace

• Communication with partner banks, financial partners and my colleagues • Stock Exchange settlement • Select the bank stock and customer stock separately • Manage the daily securities • Professionally support the colleagues

Produktiver Arbeitsort

Ein typischer Tag auf Arbeit: Kundenbesuch oder Anruf; Vorbereitung für Kalt-Akquise; Kalt-Akquise; Kommunikation mit anderen Abteilungen (In- und Ausland; per Email, Anruf, Meetings); Förderung, Mentoring; Berichtspflicht. Gelernt: Multitasking; maßgeschneiderte Lösungen für Kunden zu finden; komplexe Probleme zu lösen. Management: Konfliktverwaltung; Kollegen motivieren; organisieren; Zeitmanagement.

Pro érvek

Cafeteria, Trainingsmöglichkeiten

Désabréable

Ne contribue pas á la productivité et au bien-etre des colleaugues.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: UniCredit? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.8

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.4Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra

UniCredit - értékelések munkavégzés helye szerint

• UniCredit
  • Budapest