UniCredit
Munkavállalói értékelés – UniCredit

Vegyes érzelmek

2018, július 5.
Bizonyos szempontból emberséges felfogás, de ugyanakkor az utóbbi időben egyre romló közhangulat, az egyre több munka és ehhez társuló piaci átlag alatti juttatások, bérek, fizetésemelés és bónusz miatt.
Similar reviews
2019, október 9.
PR munkatárs (Volt alkalmazott) - Budapest
Kirekesztő légkör. Álegység, képmutató kollégák. Csak a minden feladatot végrehajtó munkátársat kedvelik, de azt is úgy, hogy lehetőleg mással csináltassa meg. Mindig van egy elsőszámú ellenség, akit kicsinálnak.
2019, május 7.
Követeléskezelési munkatárs (Volt alkalmazott) - Budapest
Munka magánélet egyensúlya rendben volt. Csakis az elvégzett munka eredménye számított, ha ezt rugalmas munkaidőben értem el, akkor épp úgy. Szakmai életem legjobb 16 éve volt.
2018, február 22.
szakember (Volt alkalmazott) - Budapest
Nagyon sok munka van, minden azonnal kell. Ha megfelelő a szakmai képességed és jó a rendszer ismereted nem teljesíthetetlen.

Munka iránti tiszteletet és a szakma szeretetét itt tanultam meg.

Vezetőség az utóbbi időben nagyon megváltozott és nem előnyére. Nem érdekli egyik Főnököt sem az ember és a probléma. Sőt, a legtöbb problémát ők gördítették elénk.

A munkahelyünk túl zsúfolt és egészségügyileg kibírhatatlan.

A munkában a legtöbb örömöt nekem az jelentette, ha segíthettem az ügyfeleknek és a fiókokban ülő kollégáimnak. Sokat csörgött a telefonom, de én mindig nagyon szívesen álltam mindenki rendelkezésére. Az új kihívásokat nagyon szerettem, mert gondolkodásra serkentett és új megoldások keresésére.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: UniCredit? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,9
3,5
3,4
3,5
3,7
UniCredit - értékelések munkavégzés helye szerint