UPS
Vélemény írása
Összes értékelés megtekintése – UPS

UPS

Munkavállalói értékelés – UPS

Good workplace for start your carrier

Really hard from that aspect, that you need to take a tremendous amount of calls and you dont have time to log them as you dont have after call time. So you really need to develop an ability to multy task because everithing needs to be put into the system during troubleshooting or discussion with the customer. On the other hand you need to support various kinds of technical issues as data migrations, installations, data convertings, settings. You need to have a good understanding about hardware as you need to arrange repairs. This is a good oppotinityto extend your expertise

Pro érvek

You are forced to improve yourself and develop new skills

Kontra érvek

low salary

Munka/magánélet egyensúlya: 4,0/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,0/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 5,0/5 csillag
Vezetőség: 4,0/5 csillag
Céges kultúra: 4,0/5 csillag

Nem ajánlom bohóc hely bohóc emberekkel inkorrekt vezetőség szavahihetetlsn banda,

A blu Line parcel a UPS pesti alvállalkozója egy gerinctelen banda,hazug inkorrekt tulajdonos,a megbízott főnök normális de nem tud hatást gyakorolni a tulajra amiért szép lassan elfogynak az emberek,mert minden normális munkavállaló felmond,napi min10 óra munka,fizetés nulla.

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Vicc

Timing enable

Hours graveyard after 10pm with 2 staff not safe environment in a huge warehouse travelling to ground level alone after midnight. As a position as Snr Admin ast . Shipment details data entry And reports doesn't related Administrative work.

Productive workplace

Dosnt let you get bored. always has something to keep u on your feet.thats all I really look for in a job I like to be doing something at all times.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: UPS? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,8/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,5/5 csillag
Vezetőség: 3,3/5 csillag
Céges kultúra: 3,5/5 csillag
  • UPS
  • Good workplace for start your carrier
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?