Trenkwalder
Munkavállalói értékelés – Trenkwalder

felelőtlenek

2016, december 13.
Sajnálattal vettem észre,hogy nem igazán foglalkoznak az általuk munkaviszonyba került emberekkel csak és kizárólag addig,amíg a szerződést meg nem kötik.Személy szerint sem a fizetésem nincs rendben,sem a szerződésem,ezt jelezvén 6 nap elteltével sem pótolták hiányosságukat!Sajnálatos,hogy ilyen előfordulhat!!!
2020, május 14.
Betanított munkás (Volt alkalmazott) - Győr
Gyors és precíz segítség bármilyen kérdés esetén. Egy nap alatt kaptam munkát. Jó fizetés.
2020, május 14.
HR admin (Volt alkalmazott) - Budapest
Normális körülmények, jó itt dolgozni, mert a megváltozott munkaképességűeket maximálisan támogatják
2020, április 20.
Operator (Volt alkalmazott) - Nyíregyháza
Nem egy koret cég sót sokat lódítanak nem ferek az az emberekel ki se lépsz az irodából már 3 smst kidének egymás után hogy nem sikerult utána hívnak hogy sikerült meg van Az interju az is telefonom ez történt pénteken erre hétfőn hívnák a szégyentelenek hogy meg se sikerült és arra a következésére jutottam hogy it fai meg kulombeztes van csak könyörgők miért nem írjak a hirdetésbe hogy roma romak ne jelentkezzenek pedig mi romak különbé fél vagyunk öltözve mit bár mek magyar úgy az a véleményem hogy -éhez a céghez senki ne jelentkezem mert egy hunjuk cég hazdosok minden lólé kolléga mást mond aman a cég álmokba ne lássam őket és meg ijet tesztet se latam meg váruk míg az emberek ki -mének és utána ertesitok hat az a véleményem hogy úgy szégyenek ahogy álnak