Trenkwalder

A(z) Trenkwalder – Bér és juttatások értékelései

Mind a(z) 77 értékelés megtekintése
Gyors és precíz segítség bármilyen kérdés esetén. Egy nap alatt kaptam munkát. Jó fizetés.
Nekem egy hónap alatt egy munkáltatói igazolást sem tudtak jól kitölteni, és tekintve hogy közvetítő cég minden más ügyintézés rendkívül körülményes. Egy formanyomtatványt nem töltöttem ki időben mindjárt nem kaptam fizetést sem mert rossz számlaszámra utaltak. Nem tudom mi folyik ott de totális káosz a cég.
egyszer egy általuk közvetített munkát elvállaltam,,, sajnos megvártam az egy hónapot és mert nem jött össze nem mentem tovább dolgozni...pedig a munkahely és az ott betanító tökéletes munkát végzett, és egy hónap után megkérdezték mi a menetzárlat, háááát elektronikai műszerész a végzettségem érettségivel, híradástechnikai ... menetzárlat azt mondtam nem tudom... a kérdező kiakadt sajna azt hitte 8 általános van a betanított munkára, amikor a saját első quad 405 öst anno magam panelt martam forrasztottam építettem, tekertem stb... ki tudom számolni a primer és a sekunder oldalra mi kell trafóhoz na de mindegy én jöttem el...és a trenk... ezek után még válaszra sem méltatnak ha valamire jelentkeztem...sajna nem az ott dolgozó hölgy hibája... a végzettségem miatt alul vállaltam, és így sem... sajna magyar országon a munkaerőt nem becsülik és alulfizetik, örülj ha van munkád ez a cégek olasz-német hozzáállása DE a gyerekek már kirepültek... és egyedül élek, egy sima esküvőt ha megtartok zenével... az több mint egy Marcali -s cégnél havi bér sajna ezt kell írjam, és az még ennél is jobb. Viszont a dolgozó is ember, nem egy vágóhídra terelt állat,ezért úgy kéne beszélni a dolgozókkal ezt meg egy vizes cégnek, akik szivattyúkat szerelnek össze Nagykanizsán Zala Megye az északi részen Dib-dab kendermag üzenem ott a 23 éves kis csaj biztos hátszeles, ha ezt a hangot meg tudja engedni magának.
Pro érvek
talán egyiknél
Kontra érvek
busszal 425 ko indulsz ha reggel hatra mész
Sajnálattal vettem észre,hogy nem igazán foglalkoznak az általuk munkaviszonyba került emberekkel csak és kizárólag addig,amíg a szerződést meg nem kötik.Személy szerint sem a fizetésem nincs rendben,sem a szerződésem,ezt jelezvén 6 nap elteltével sem pótolták hiányosságukat!Sajnálatos,hogy ilyen előfordulhat!!!
További Trenkwalder-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: